SPONSORZY:

                               


Witamy serdecznie na stronie biegaczy górskich - LKS ISKRA JASZKOWA!

NASZE STARTY 2020


20.09.2020 - Super Bieg  - Polanica Zdr. - 10/21 km

10 km


Beata DereńKat. K204 m-ce54:22
Agata DereńKat. K305 m-ce55:54
Agnieszka ZajączkowskaKat. K206 m-ce1:04:49
Dorota TomeraKat. K4012 m-ce1:08:42
Daniel PawlakKat. M4014 m-ce47:32
Adam WcisłoKat. M4015 m-ce48:35
Tomasz TurekKat. M4027 m-ce58:56
LKS Iskradrużynowo5 m-ce




21 km


Ryszard NesterewiczKat. M651 m-ce2:03:11
Łukasz KadysKat. M3023 m-ce2:03:29
Jacek DudzikKat. M652 m-ce2:08:01
Stanisław KapłonKat. M605 m-ce2:28:44
LKS Iskradrużynowo2 m-ce


19.09.2020 - VI Bardzka Piąteczka - Bardo - 10 km

Daniel PawlakKat. M401 m-ce48:16
Ryszard NesterewiczKat. M601 m-ce55:17


06.09.2020 - Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kł. - 21 km

Daniel PawlakKat. M4016 m-ce2:07:33
Łukasz KadysKat. M3020 m-ce2:17:34
Jacek DudzikKat. M652 m-ce2:23:30


05.09.2020 - Sowiogórska Dycha - Ludwikowice Kł. - 10 km

Dorota TomeraKat. K4014 m-ce1:16:42
Adam WcisłoKat. M4010 m-ce50:47
Daniel PawlakKat. M4012 m-ce51:53
Ryszard NesterewiczKat. M651 m-ce57:08
Łukasz KadysKat. M3026 m-ce59:26


30.08.2020 - Super Bieg  - Zieleniec - 10/21 km

10 km


Agata DereńKat. K304 m-ce1:00:55
Agnieszka ZajączkowskaKat. K203 m-ce1:11:32
Daniel PawlakKat. M406 m-ce51:32
Łukasz KadysKat. M303 m-ce58:40
Tomasz TurekKat. M4013 m-ce1:00:19
LKS Iskradrużynowo3 m-ce




21 km


Ryszard NesterewiczKat. M651 m-ce2:18:55
Jacek DudzikKat. M652 m-ce2:29:42
Stanisław KapłonKat. M604 m-ce2:51:20
LKS Iskradrużynowo2 m-ce


29.08.2020 - 8 Bieg Piastów - Jakuszyce - 21 km

Daniel PawlakKat. M4034 m-ce1:54:30
Łukasz KadysKat. M3063 m-ce2:10:51


23.08.2020 - Piławska Skała - Piława Górna - 11 km

Ryszard NesterewiczKat. M603 m-ce53:17
Łukasz KadysKat. M30
33 m-ce56:30
Jacek DudzikKat. M606 m-ce58:30


15.08.2020 - Super Bieg - Kowary - 10 km

Daniel PawlakKat. M4027 m-ce59:50
Ryszard NesterewiczKat. M651 m-ce1:08:42
Jacek DudzikKat. M65
2 m-ce1:08:58
Łukasz KadysKat. M3047 m-ce1:13:09


09.08.2020 - 11 Bieg Bieg na Wielką Sowę - Ludwikowice Kł. - 10 km

Agata DereńKat. K308 m-ce1:13:55
Agnieszka ZajączkowskaKat. K2014 m-ce1:30:51
Jerzy UliaszKat. M5014 m-ce1:02:30
Adam WcisłoKat. M4538 m-ce1:03:32
Daniel PawlakKat. M4036 m-ce1:04:29
Ryszard NesterewiczKat. M655 m-ce1:08:04
Łukasz KadysKat. M3542 m-ce1:11:12
Jacek DudzikKat. M659 m-ce1:12:19
Tomasz TurekKat. M4562 m-ce1:15:21
Stanisław KapłonKat. M6011 m-ce1:18:37


01.08.2020 - III Cartusia Półmaraton - 21 km

Ryszard NesterewiczKat. M603 m-ce1:53:56



17.07.2020 - Golden Mountains Trail - Lądek Zdrój - 33 km

Ryszard NesterewiczKat. M602 m-ce4:51:14


12.07.2020 - IX Bieg Prudnicki  - Prudnik - 10 km

Ryszard NesterewiczKat. M64 m-ce50:19


11.07.2020 - II Bieg Niedźwiedzia - Polanica Zdr. - 10/15 km

10 km


Dorota TomeraKat. K17 m-ce1:06:52
Adam WcisłoKat. M17 m-ce45:00




15 km


Daniel PawlakKat. M15 m-ce1:16:43
Jerzy UliaszKat. M26 m-ce1:21:15
Łukasz KadysKat. M35 m-ce1:27:43
Jacek DudzikKat. M49 m-ce1:35:02


20.06.2020 - Silver Run - Bardo - 12/21 km

12 km


Daniel PawlakKat. M5 m-ce1:06:18




21 km


Ryszard NesterewiczKat. M26 m-ce1:59:30
Jacek DudzikKat. M27 m-ce2:01:00


14.06.2020 - Bieg po Podkowę - Święcko - 10 km

Agata DereńKat. K307 m-ce1:09:11
Dorota TomeraKat. K4010 m-ce1:20:15
Jerzy UliaszKat. M503 m-ce51:57
Daniel PawlakKat. M4010 m-ce51:59
Adam WcisłoKat. M4013 m-ce52:30
Ryszard NesterewiczKat. M601 m-ce56:14
Jacek DudzikKat. M604 m-ce1:04:09
Łukasz KadysKat. M3023 m-ce1:04:10
Tomasz TurekKat. M4027 m-ce1:05:20


05.2020 - Wirtualny Białystok Półmaraton  - 21,1 km

Daniel PawlakKat. M164 m-ce1:38:54


08.03.2020 - 7 Dziesiątka Wroactiv - Wrocław - 10 km

Dorota TomeraKat. K4056 m-ce58:25
Piotr KnapikKat. M40156 m-ce44:54
Łukasz KadysKat. M30229 m-ce49:16


08.03.2020 - Bieg Tropem Wilczym - Międzygórze - 3 km

Daniel PawlakKat. Open2 m-ce


01.03.2020 - Bieg Tropem Wilczym - IV Szybka Piątka - Ząbkowice Śl. - 5 km

Daniel PawlakKat. M10 m-ce20:57


22.02.2020 - Ultra Śledź - Supraśl - 85 km

Piotr KnapikKat. M4034 m-ce11:07:28


15.02.2020 - I Polanicki Bieg Zespołowy - Polanica - 5 km

Dorota Tomera/Stanisław KapłonKat. Par MIX27 m-ce1:06:30
Daniel Pawlak/Paweł AkutkoKat. Par M16 m-ce51:58


02.02.2020 - 5 Bieg Karnawałowy - Wrocław - 10 km

Dorota TomeraKat. K4028 m-ce57:50
Daniel PawlakKat. M4023 m-ce43:48


25.01.2020 - City Trial - Wrocław - 5 km

Dorota TomeraKat. K40
27:24


11.01.2020 - 5 Górski Zimowy Maraton Ślężański - Sobótka - 43/24 km

24 km


Ryszard NesterewiczKat. M601 m-ce2:27:12
Piotr KnapikKat. M4095 m-ce2:37:11
Łukasz KadysKat. M30109 m-ce2:50:35




43 km


Jerzy UliaszKat. M5020 m-ce5:07:02