SPONSORZY:

                               


Witamy serdecznie na stronie biegaczy górskich - LKS ISKRA JASZKOWA!

NASZE STARTY 2019


24.11.2019 - 36 Firenze Marathon - Florencja - 42,195 km

Ryszard NesterewiczKat. M6527 m-ce4:08:04


23.11.2019 - Półmaraton Górski Orzeł - Sokolec - 21,5 km

Beata DereńKat. K205 m-ce2:06:29
Agata DereńKat. K2010 m-ce2:33:12
Jerzy Uliasz
Kat. M508 m-ce2:01:30
Daniel Pawlak
Kat. M40
49 m-ce2:11:09
Jacek DudzikKat. M604 m-ce2:17:25
Łukasz KadysKat. M30
97 m-ce
2:28:54
Stanisław KapłonKat. M6012 m-ce2:45:19


11.11.2019 - 8 Bieg Niepodległości - Świerki - 10 km

Beata DereńKat. K203 m-ce55:47
Agata DereńKat. K206 m-ce1:04:37
Dorota TomeraKat. K4040 m-ce1:15:38
Daniel PawlakKat. M4019 m-ce53:11
Jerzy Uliasz
Kat. M506 m-ce54:15
Adam WcisłoKat. M4037 m-ce56:12
Łukasz KadysKat. M3037 m-ce57:19
Ryszard NesterewiczKat. M652 m-ce57:37
Jacek DudzikKat. M604 m-ce59:06
Maciej UjwaryKat. M3053 m-ce1:01:18
Stanisław KapłonKat. M6010 m-ce1:08:09


10.11.2019 - Ząbkowicki Bieg Niepodległości - Ząbkowice Śl. - 5/10 km

5 km


Dorota TomeraKat. K9 m-ce28:08
Daniel PawlakKat. M11 m-ce20:41
Tomasz TurekKat. M26 m-ce23:36
10 km


Jerzy UliaszKat. M20 m-ce42:45


09.11.2019 - 5 RST Półmaraton Świdnicki - Świdnica - 21.097 km

Ryszard NesterewiczKat. M607 m-ce1:44:21


27.10.2019 - Toruń Maraton - Toruń - 42.195 km

Agata DereńKat. K185 m-ce4:07:35
Jerzy Uliasz
Kat. M5017 m-ce3:34:23
Ryszard NesterewiczKat. M605 m-ce3:54:16
Łukasz KadysKat. M3093 m-ce4:09:02


19.10.2019 - Sokolsky Pólmaraton - Kunvald - 21.097 km

Jerzy UliaszKat. M505 m-ce1:40:23


13.10.2019 - 6 Cracovia Półmaraton - Kraków - 21.097 km

Łukasz KadysKat. M30877 m-ce1:49:48


13.10.2019 - Dzika Trzynastka - Boguszów-Gorce - 13 km

Adam WcisłoKat. M402 m-ce1:15:21
Daniel PawlakKat. M404 m-ce1:16:49
Jerzy UliaszKat. M501 m-ce1:16:55
Jacek DudzikKat. M601 m-ce1:28:35
Tomasz TurekKat. M4012 m-ce1:30:51


06.10.2019 - XIII Osobowicka Ósemka - Wrocław - 8 km

Piotr KnapikKat. M404 m-ce33:50

05.10.2019 - Nocny Bieg z Duchem - Bystrzyca Kł. - 7,1 km

Beata DereńKat. K161 m-ce33:16
Agata DereńKat. K163 m-ce36:06
Dorota TomeraKat. K402 m-ce43:43
Jerzy UliaszKat. M502 m-ce32:22
Łukasz KadysKat. M3012 m-ce34:20


05.10.2019 - Rudawy Ultramaraton - Janowice Wielkie - 25 km

Ryszard NesterewiczKat. Open29 m-ce3:14:40


Ossona Cup - Częstochowa - 21,45 km

Ryszard Nesterewicz


16.12.2018Jesień 2018
2:05:44
24.02.2019Zima 2019
2:00:31
19.05.2019Wiosna 2019
2:05:43
29.09.2019Lato 2019
2:01:16
Cały cyklKat. M60+2 m-ce


22.09.2019 - Lesista Trzydziecha - Mieroszów - 30 km

Daniel PawlakKat. M4015 m-ce3:12:54
Łukasz KadysKat. M3032 m-ce3:18:34
Jacek DudzikKat. M506 m-ce3:24:35
Ryszard NesterewiczKat. M507 m-ce3:26:24
Stanisław KapłonKat. M5015 m-ce4:13:43


21.09.2019 - Rozbiegana Gmina Marciszów - Wieściszowice - 10 km

Ryszard NesterewiczKat. M602 m-ce1:00:03


21.09.2019 - Ultra Mazury - Stare Jabłonki - 38/100 km

38 km


Beata DereńKat. Open K7 m-ce3:37:10
Agata Dereń
Kat. Open K16 m-ce4:03:09
100 km


Piotr KnapikKat. Open18 m-ce11:12:55


15.09.2019 - Garmin Ultra Race - Radków - 24 km

Ryszard NesterewiczKat. M60+1 m-ce2:50:08


15.09.2019 - Kralicky Liskovec - Kraliky - 8 km

Piotr KnapikKat. M404 m-ce35:03
Jerzy UliaszKat. M507 m-ce37:18


14.09.2019 - 3 Bieg Szlakie Marianny Orańskiej - Kamieniec Ząbk. - 5/10 km

5 km


Daniel PawlakKat. M401 m-ce20:56
Ryszard Nesterewicz
Kat. M601 m-ce22:42
10 km


Jerzy UliaszKat. M501 m-ce44:49


07.09.2019 - V Bardzka Piąteczka - Bardo - 5/10/15 km

10 km


Adam WcisłoKat. M42 m-ce47:13
Daniel PawlakKat. M45 m-ce52:23
15 km


Ryszard NesterewiczKat. M61 m-ce1:21:18
Jerzy UliaszKat. M51 m-ce1:24:54
Jacek DudzikKat. M6
2 m-ce1:26:57


31.08.2019 - 6 Nocna Dziesiątka - Sobótka - 10 km

Ryszard NesterewiczKat. M651 m-ce49:17


24.08.2019 - 7 Letni Bieg Piastów - Jakuszyce - 21/48 km

21 km


Agnieszka ZajączkowskaKat. M2013 m-ce2:48:45
Adam WcisłoKat. M409 m-ce1:47:07
Daniel PawlakKat. M4029 m-ce1:59:32
Ryszard NesterewiczKat. M602 m-ce2:03:20
Stanisław KapłonKat. M606 m-ce2:29:17
48 km


Beata DereńKat. K202 m-ce/ 6 open4:51:37
Agata DereńKat. K204 m-ce5:50:00
Piotr KnapikKat. M4018 m-ce4:48:57
Łukasz KadysKat. M3035 m-ce5:20:24
Jacek DudzikKat. M605 m-ce5:37:34


18.08.2019 - XX Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21,097 km

Ryszard NesterewiczKat. M656 m-ce1:52:02


11.08.2019 - 10 Bieg na Wielką Sowę - Ludwikowice Kł. - 10 km

Beata DereńKat. K209 m-ce1:06:18
Agata DereńKat. K2019 m-ce1:15:24
Agnieszka ZajączkowskaKat. K2027 m-ce1:29:38
Adam WcisłoKat. M4513 m-ce58:24
Daniel PawlakKat. M4051 m-ce1:04:49
Łukasz KadysKat. M3539 m-ce1:05:26
Jacek DudzikKat. M607 m-ce1:08:30
Tomasz TurekKat. M4538 m-ce1:09:10
Stanisław KapłonKat. M60
18 m-ce1:25:29


03.08.2019 - Kralicki Śnieżnik - 14 km

Daniel PawlakKat. M4018 m-ce1:52:00


28.07.2019 - Półmaraton Śnieżnicki - Międzygórze - 22 km

Agata DereńKat. K202 m-ce2:28:07
Piotr KnapikKat. M409 m-ce2:03:26
Łukasz KadysKat. M3019 m-ce2:13:47
Ryszard NesterewiczKat. M602 m-ce2:15:07
Jacek DudzikKat. M604 m-ce2:21:19
Stanisław KapłonKat. M60
6 m-ce2:54:54


27.07.2019 - XXVII Górski Bieg Śnieżnicki - Międzygórze - 9,7 km

Piotr KnapikKat. M4012 m-ce1:13:17
Adam WcisłoKat. M4015 m-ce1:15:22
Daniel PawlakKat. M4024 m-ce1:20:12
Łukasz KadysKat. M3023 m-ce1:21:43
Jacek DudzikKat. M602 m-ce1:23:02
Ryszard NesterewiczKat. M60
3 m-ce1:23:20


21.07.2019 - Super Bieg - Bielawa - 21 km

Łukasz KadysKat. M3033 m-ce2:15:08


18-21.07.2019 - DFBG - Lądek Zdrój - 110/45/21/10 km

10 km


Dorota TomeraKat. K4013 m-ce1:28:50
21 km


Ryszard NesterewiczKat. M601 m-ce2:26:28
45 km


Beata DereńKat. K202 m-ce/ 6 open K5:45:15
Agata Dereń
Kat. K209 m-ce6:43:44
110 km


Piotr KnapikKat. M4026 m-ce16:01:23


14.07.2019 - Śnieżnik Challenge RUN - Międzygórze - 21/11 km

11 km


Daniel PawlakKat. M404 m-ce1:01:24
21 km


Piotr KnapikKat. M408 m-ce1:52:33
Łukasz KadysKat. M308 m-ce2:02:17
Ryszard Nesterewicz
Kat. M601 m-ce2:07:06
Jacek DudzikKat. M602 m-ce2:07:51


06.07.2019 - Bieg na Jawornik - Złoty Stok - 21 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M602 m-ce1:58:07
Jacek DudzikKat. M605 m-ce2:02:57
Stanisław KapłonKat. M609 m-ce2:26:17


06.07.2019 - I Polanicki Bieg Niedźwiedzia - Polanica Zdr. - 10 km

Daniel Pawlak
Kat. M407 m-ce50:19


29.06.2019 - 9 Bieg III Wież - Prusice - 10 km

Beata Dereń
Kat. K206 m-ce47:56

22.06.2019 - V Bieg Boguszyński - Boguszyn - 10 km

Adam Wcisło
Kat. open14 m-ce34:28
Daniel PawlakKat. open23 m-ce36:31
Tomasz TurekKat. open36 m-ce40:35


15.06.2019 - VI Bieg Wierchami - Rytro - 58/30/11 km

11 km


Dorota TomeraKat. K29 m-ce1:29:50
Łukasz MarcjanekKat. Open1 m-ce48:20
Rafał ZawadzkiKat. M28 m-ce1:18:43
30 km


Łukasz KadysKat. M49 m-ce4:02:08
58 km


Beata DereńKat. K4 m-ce7:51:16
Agata DereńKat. K11 m-ce8:46:54
Piotr Knapik
Kat. M30 m-ce7:59:35
Jacek DudzikKat. M58 m-ce9:02:06
Jerzy UliaszKat. M68 m-ce9:16:25


02.06.2019 - IV Bieg Liczyrzepy - Szczytna - 10 km

Dorota Tomera
Kat. K407 m-ce1:08:51
Daniel PawlakKat. M407 m-ce49:03
Adam WcisłoKat. M408 m-ce50:14


19.05.2019 - Łączy nas Sport - Polanica Zdrój - 5 km

Agata DereńKat. K204 m-ce30:32
Dorota Tomera
Kat. K406 m-ce36:39
Jerzy UliaszKat. M503 m-ce24:16
Daniel PawlakKat. M408 m-ce24:53
Stanisław KapłonKat. M603 m-ce32:43


18.05.2019 - Bieg Bystrzycki - Bystrzyca Kł. - 10/21 km

10 km


Dorota TomeraKat. K403 m-ce59:15
Rafał ZawadzkiKat. M403 m-ce40:41
Daniel PawlakKat. M404 m-ce43:21
21 km


Beata DereńKat. Open1 m-ce1:39:03
Agata DereńKat. K201 m-ce/ 4 open1:50:41
Jerzy UliaszKat. M501 m-ce/ 6 open1:29:00
Adam WcisłoKat. M403 m-ce1:38:52
Jacek DudzikKat. M601 m-ce1:47:40
Stanisław KapłonKat. M602 m-ce2:03:23


12.05.2019 - Super Bieg - Polanica - 10/21 km

10 km


Agnieszka ZajączkowskaKat. K206 m-ce1:05:05
Adam WcisłoKat. M406 m-ce45:13
Rafał ZawadzkiKat. M407 m-ce45:45
Łukasz MarcjanekKat. M306 m-ce45:48
Daniel PawlakKat. M4010 m-ce48:03
Mateusz WysłobockiKat. M2010 m-ce56:38
21 km


Beata DereńKat. K203 m-ce1:52:18
Agata DereńKat. K206 m-ce2:06:55
Jerzy UliaszKat. M502 m-ce1:41:22
Piotr KnapikKat. M408 m-ce1:42:43
Ryszard NesterewiczKat. M652 m-ce1:57:18
Łukasz KadysKat. M3037 m-ce1:59:55
Jacek DudzikKat. M603 m-ce2:02:02
Stanisław KapłonKat. M605 m-ce2:21:08


05.05.2019 - 6 Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kł. - 22 km

Beata DereńKat. K202 m-ce2:08:12
Agata DereńKat. K204 m-ce2:36:36
Jerzy UliaszKat. M50
2 m-ce1:58:04
Jacek DudzikKat. M602 m-ce2:23:11


04.05.2019 - Sowiogórska Dycha - Ludwikowice Kł. - 10 km

Dorota TomeraKat. K4011 m-ce1:11:23
Adam WcisłoKat. M40
9 m-ce45:51
Daniel PawlakKat. M4017 m-ce51:35
Łukasz KadysKat. M3035 m-ce1:07:24


03.05.2019 - 5 Kobierzycki Bieg z Konstytucją - Kobierzyce - 5/10 km

5 km


Dorota TomeraKat. K4011 m-ce27:58
Łukasz MarcjanekKat. OPEN1 m-ce17:33
10 km


Jerzy UliaszKat. M504 m-ce42:23
Daniel PawlakKat. M4020 m-ce46:38


28.04.2019 - III Bieg Uliczny im. Grzegorza Fieta - Siedlec - 5 km

Piotr KnapikKat. M40
3 m-ce20:22


27.04.2019 - VI Wiszeńska (za)Dyszka - Ligota Piękna - 10 km

Beata DereńKat. K204 m-ce47:20
Agata DereńKat. K20
8 m-ce52:50
Piotr KnapikKat. M40
8 m-ce42:18


27.04.2019 - Silver Run - Bardo - 12/21 km

12 km


Daniel PawlakKat. M355 m-ce1:16:12
21 km


Ryszard NesterewiczKat. M601 m-ce1:56:41


14.04.2019 - 5 Gdańsk Maraton - Gdańsk - 42,195 km

Beata DereńKat. K2013 m-ce3:47:03
Agata DereńKat. K20
33 m-ce4:12:36
Łukasz MarcjanekKat. M307 m-ce2:49:04
Piotr KnapikKat. M40
60 m-ce3:11:38
Jerzy UliaszKat. M5045 m-ce3:33:15


13.04.2019 - Bieg Przełajowy Zdobywca Góry Parkowej - Kamienna Góra - 11 km

Łukasz KadysKat. M3039 m-ce57:51


07.04.2019 - IV Półmaraton i IV Dziesiątka - Jelenia Góra - 21,097/10 km

21 km


Stanisław Kapłon
Kat. M60
10 m-ce2:12:28
10 km


Łukasz KadysKat. M3525 m-ce50:36


31.03.2019 - 14 PZU Półmaraton Warszawski - Warszawa - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
46 m-ce1:48:17


24.03.2019 - IX Pabianicki Półmaraton - Pabianice - 21,097 km

Jerzy Uliasz
Kat. M50
7 m-ce1:29:17
Piotr KnapikKat. M4036 m-ce1:29:25


23.03.2019 - 12 PANAS Półmaraton Ślężański - Sobótka - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M65
14 m-ce2:05:26


17.03.2019 - 3 Bieg Po Podkowę - Święcko - 10 km

Agata DereńKat. K206 m-ce1:10:06
Dorota TomeraKat. K4014 m-ce1:16:55
Jerzy Uliasz
Kat. M50
2 m-ce47:05
Adam WcisłoKat. M406 m-ce48:37
Jacek DudzikKat. M605 m-ce59:27
Tomasz TurekKat. M4018 m-ce59:39
Łukasz KadysKat. M3029 m-ce1:01:40
Stanisław KapłonKat. M606 m-ce1:14:04

17.03.2019 - Gdynia Półmaraton - Gdynia - 21,097 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M30
12 m-ce1:15:36
Rafał ZawadzkiKat. M40287 m-ce1:37:54


16.03.2019 - VI Dziesiątka Wroactiv - Wrocław - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. M50
6 m-ce39:13
Piotr KnapikKat. M4048 m-ce40:47


10.03.2019 - 15 Rekordowa Dziesiątka - Poznań - 10 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M30
16 m-ce33:55


10.03.2019 - Wrocławska Piątka - Wrocław - 5 km

Dorota Tomera
Kat. SenK
33 m-ce27:56


24.02.2019 - Wrocławska Trzydziestka - Wrocław - 30,8 km

Łukasz MarcjanekKat. M301 m-ce/4 Open1:58:17
Jerzy Uliasz
Kat. M50
3 m-ce2:15:22
Piotr KnapikKat. M4013 m-ce2:19:35


16.02.2019 - IX Bieg Górski - Leszno-Grzybowo - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. Open
36 m-ce48:06


16.02.2019 - 7 Cross Trzebnicki - Trzebnica - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
5 m-ce55:16


13.01.2019 - Świdnicki Bieg Noworoczny - Świdnica - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
5 m-ce50:16


12.01.2019 - Górski Zimowy Maraton Ślężański - Sobótka - 24 km

Piotr KnapikKat. M4013 m-ce2:19:42
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce2:50:58