SPONSORZY:

                               


Witamy serdecznie na stronie biegaczy górskich - LKS ISKRA JASZKOWA!

NASZE STARTY 2018


31.12.2018 - 34 Bieg Sylwestrowy - Trzebnica - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
6 m-ce49:09


31.12.2018 - IV Toyota Bieg Sylwestrowy - Jelcz-Laskowice - 10km

Łukasz MarcjanekKat. OPEN2 m-ce34:37
Rafał ZawadzkiKat. M4030 m-ce43:17


31.12.2018 - SILVESTROVSKÝ BĚH V DLOUHOŇOVICÍCH - Dlouhoňovice - 6 km

Jerzy UliaszKat. M4011 m-ce27:01


09.12.2018 - WRO RUN #3 - Wrocław - 10 km

Piotr Knapik
Kat. M40
4 m-ce45:06


25.11.2018 - WRO RUN #2 - Wrocław - 10 km

Piotr Knapik
Kat. M40
3 m-ce42:56


17.11.2018 - XXIV Barbórkowy Bieg Skalnika - Gracze - 14 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
6 m-ce1:06:38


11.11.2018 - 4 Otmuchowski Bieg Niepodległości - Otmuchów - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M5
3 m-ce47:15


11.11.2018 - VII Bieg Niepodległości - Świerki - 10,4 km

Beata DereńKat. K207 m-ce56:58
Agata DereńKat. K20
11 m-ce1:07:25
Dorota TomeraKat. K4027 m-ce1:13:31
Agnieszka ZajączkowskaKat. K20
19 m-ce1:25:16
Tomasz KowalKat. M309 m-ce46:17
Adam WcisłoKat. M4013 m-ce49:22
Rafał Zawadzki
Kat. M40
26 m-ce54:29
Jacek DudzikKat. M602 m-ce55:39
Tomasz TurekKat. M40
67 m-ce1:03:03
Maciej UjwaryKat. M30
79 m-ce1:03:43


10.11.2018 - XXV Bieg Niepodległości - Góra - 10 km

Jerzy UliaszKat. M4011 m-ce41:27


10.11.2018 - Ząbkowicki Bieg Niepodległości - Ząbkowice Śl. - 5 km

Dorota TomeraKat. K7 m-ce28:21
Michał WośKat. M9 m-ce22:58


03.11.2018 - II Bieg Św. Huberta - Starościn - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. M40
12 m-ce41:45


03.11.2018 - 4 RST Półmaraton Świdnicki - Świdnica - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
14 m-ce1:47:20
Stanisław KapłonKat. M60
25 m-ce2:02:56


28.10.2018 - 23 Volkswagen Ljubljana Marathon - Lublana - 42,195 km

Piotr KnapikKat. M4529 m-ce3:14:48
Jerzy Uliasz
Kat. M45
76 m-ce3:38:56


27.10.2018 - Bieg Belfra dla Niepodległej - Grodków - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. Open
39 m-ce44:12


14.10.2018 - EDP Maratona de Lisboa - Lizbona - 42,195 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
113 m-ce5:17:18


13.10.2018 - 1 Aryzta Półmaraton - Strzegom - 21,097 km

Jerzy Uliasz
Kat. M40
5 m-ce1:32:53


07.10.2018 - XII Osobowicka Ósemka - Wrocław - 8 km

Jerzy Uliasz
Kat. M40
7 m-ce32:53


Super Bieg - klasyfikacja generalna całego cyklu

21 km


Beata DereńKat. K202 m-ce
Agata DereńKat. K20
3 m-ce

Jacek DudzikKat. M60
4 m-ce
10 km


Łukasz MarcjanekKat. M20
2 m-ce
Mateusz WysłobockiKat. M203 m-ce
Tomasz TurekKat. M40
4 m-ce
Adam WcisłoKat. M40
5 m-ce
LKS Iskradrużyna4 m-ce


06.10.2018 - Super Bieg - Świeradów Zdrój - 15/10 km

21 km


Beata DereńKat. K202 m-ce/ 3 open1:26:48
Agata DereńKat. K20
3 m-ce
1:37:38
Jacek DudzikKat. M60
2 m-ce1:25:30
LKS Iskra
drużyna3 m-ce
10 km


Dorota TomeraKat. K4018 m-ce1:23:07
Łukasz MarcjanekKat. M20
5 m-ce48:40
Mateusz WysłobockiKat. M207 m-ce51:35
Michał WośKat. M20
11 m-ce57:48
Tomasz TurekKat. M40
22 m-ce1:06:33


29.09.2018 - VII Zawody o Puchar Jesieni - Wyszki - 8 km

Beata DereńKat. K202 m-ce/ 2 open40:42
Agata DereńKat. K20
3 m-ce/ 3 open
42:18
Dorota TomeraKat. K40
4 m-ce50:26
Tomasz Kowal
Kat. M30
2 m-ce/ 3 open32:37
Adam WcisłoKat. M40
3 m-ce33:58
Jerzy UliaszKat. M405 m-ce35:39
Stanisław KapłonKat. M60
1 m-ce48:20


29.09.2018 - Ślężański Półmaraton Górski - Sobótka 21 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
1 m-ce2:51:18


23.09.2018 - IV Bieg Uliczny i I Bieg Górski - Nowa Ruda - 6/15 km

15 km


Łukasz Marcjanek
Kat. M20
2 m-ce59:23
Jerzy UliaszKat. M403 m-ce1:04:54
6km


Dorota TomeraKat. K40
7 m-ce22:14


22.09.2018 - Bieg Marianny Orańskiej - Kamieniec Ząbk. - 10 km

10 km


Łukasz Marcjanek
Kat. M20
2 m-ce38:27
Adam WcisłoKat. M403 m-ce42:16
5km


Tomasz KowalKat. M30
2 m-ce20:27


22.09.2018 - V Wiszeńska (za)Dyszka - Ligota Piękna - 10 km

Beata Dereń
Kat. K2
3 m-ce/ 3 open46:48
Agata Dereń
Kat. K2
4 m-ce48:58


16.09.2018 - Garmin Ultra Race - Radków 24 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
1 m-ce2:42:16


15.09.2018 - Bieg Służb Mundurowych - Głuchołazy - 12 km

Łukasz Marcjanek
Kat. open
12 m-ce46:29
Jerzy UliaszKat. open
27 m-ce51:55


09.09.2018 - Super Bieg - Wałbrzych - 21/10 km


21 km


Beata Dereń
Kat. K20
2 m-ce
1:57:58
Agata Dereń
Kat. K20
4 m-ce
2:05:18
Jerzy Uliasz
Kat. M40
9 m-ce
1:42:55
Piotr Knapik
Kat. M40
19 m-ce
1:53:55
Dudzik Jacek
Kat. M60
1 m-ce2:02:25
Drużyna

1 m-ce
10 km



Dorota TomeraKat. K4020 m-ce1:10:23
Łukasz Marcjanek
Kat. M20
2 m-ce/ 2 open
41:12
Mateusz WysłobockiKat. M20
3 m-ce44:50
Adam WcisłoKat. M404 m-ce45:25
Michał WośKat. M20
5 m-ce45:28
Ryszard NesterewiczKat. M60
2 m-ce
53:37
Tomasz TurekKat. M40
21 m-ce59:05
Drużyna
2 m-ce


08.09.2018 - 28 Bieg Solidarności - Wrocław - 5,2 km

Michał Woś
Kat. M20
13 m-ce19:56


02.09.2018 - 28 Półmaraton Philips - Piła - 21,097 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M20
49 m-ce1:28:16


01.09.2018 - 5 Nocna Sobótczańska 10 - Sobótka - 10 km

Agata DereńKat. K257 m-ce49:15
Dorota TomeraKat. K4014 m-ce59:07
Piotr Knapik
Kat. M45
4 m-ce42:27
Jerzy UliaszKat. M4
5 m-ce42:46
Ryszard NesterewiczKat. M603 m-ce47:31


25.08.2018 - 9 Bieg z Policją - Góra - 10 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M20
3 m-ce/ 4 open34:21


25.08.2018 - Ząbkowicka 10 - Ząbkowice Śl. - 10 km

Mateusz Wysłobocki
Kat. M20
6 m-ce39:25
Michał WośKat. M20
9 m-ce41:48
Ryszard NesterewiczKat. M604 m-ce46:37


25.08.2018 - 3 Bieg Oborygena - Oborniki Śl. - 10,4 km

Beata Dereń
Kat. K20
5 m-ce52:21


18.08.2018 - IX Sporting Maraton Leszno - 42.195 km

Jerzy Uliasz
Kat. M40
5 m-ce3:36:47


12.08.2018 - 9 Bieg na Wielką Sowę - Ludwikowice Kł. - 9,6 km

Patrycja LewandowskaKat. K30
11 m-ce1:08:33
Agnieszka ZajączkowskaKat. K20
23 m-ce1:24:49
Łukasz Marcjanek
Kat. M20
5 m-ce45:11
Ryszard JanuszKat. M503 m-ce47:35
Tomasz KowalKat. M308 m-ce49:58
Mateusz WysłobockiKat. M209 m-ce50:13
Adam WcisłoKat. M45
7 m-ce51:05
Rafał ZawadzkiKat. M4026 m-ce56:12
Stanisław Zawadzki
Kat. M55
11 m-ce57:15
Ryszard NesterewiczKat. M6010 m-ce1:03:16
Tomasz TurekKat. M45
51 m-ce1:10:28


11.08.2018 - 5 Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kł. - 22 km

Beata DereńKat. K201 m-ce2:01:56
Agata DereńKat. K20
4 m-ce2:15:31
Ryszard NesterewiczKat. M60
1 m-ce2:08:02
Jacek DudzikKat. M60
2 m-ce2:12:45
Stanisław KapłonKat. M603 m-ce2:31:42


04.08.2018 - XXVI Górski Bieg Śnieżnicki - Międzygórze - 9,7 km


Beata DereńKat. K202 m-ce1:19:33
Agata DereńKat. K20
9 m-ce1:30:12
Patrycja LewandowskaKat. K3014 m-ce1:41:44
Agnieszka ZajączkowskaKat. K2012 m-ce1:59:06
Jerzy Uliasz
Kat. M40
9 m-ce1:08:49
Adam WcisłoKat. M40
10 m-ce1:09:00
Mateusz WysłobockiKat. M20
14 m-ce
1:09:07
Tomasz KowalKat. M30
20 m-ce1:14:04
Rafał ZawadzkiKat. M40
22 m-ce1:19:01


28-29.07.2018 - Festiwal Biegów - Czarna Góra - 1 mila + 10 km


Mateusz Wysłobocki
Kat. M20
1 m-ce1:39:16


22.07.2018 - Super Bieg - Bielawa - 10 km


Łukasz Marcjanek
Kat. M20
2 m-ce/ 2 open48:40
Tomasz KowalKat. M30
3 m-ce55:39
Adam WcisłoKat. M40
3 m-ce
57:32
Mateusz WysłobockiKat. M20
4 m-ce58:50
Rafał ZawadzkiKat. M40
5 m-ce1:03:27
Tomasz TurekKat. M40
24 m-ce1:26:28
Drużyna
2 m-ce


19-22.07.2018 - Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - Lądek Zdrój - 130/45/21/10 km

130 km


Piotr Knapik
Kat. M40
8 m-ce19:19:59
Jacek DudzikKat. M60
1 m-ce22:43:18




45 km



Beata DereńKat. K204 m-ce6:16:41
Agata DereńKat. K20
11 m-ce6:56:23




21 km


Agnieszka ZajączkowskaKat. K2042 m-ce
3:30:29




10 km


Patrycja LewandowskaKat. K3013 m-ce1:11:18


15.07.2018 - VII Bieg Prudnicki - Prudnik - 10 km


Ryszard Nesterewicz
Kat. M6
5 m-ce49:58

08.07.2018 - Garmin Triminator 2018 - Radków - 1/8 Ironman

Tomasz Turek
Kat. M40
19 m-ce1:45:29


07.07.2018 - Bieg na Jawornik - Złoty Stok - 21/10 km

10 km


Tomasz Kowal
Kat. Open
1 m-ce41:55




21 km


Ryszard NesterewiczKat. M60+4 m-ce
1:57:23
Stanisław KapłonKat. M60+7 m-ce2:22:32


24.06.2018 - 3 Bieg  Śladem Księgi Henrykowskiej - 21 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
1 m-ce1:43:19


23.06.2018 - 8 Bieg Trzech Wież - Prusice - 10 km

Beata DereńKat. K201 m-ce47:57


16.06.2018 - V Bieg Wierchami- Rytro - 58/30/11 km

11 km


Patrycja Lewandowska
Kat. K2
12 m-ce1:10:34
Dorota TomeraKat. K2
20 m-ce1:20:07
Łukasz MarcjanekKat. Open1 m-ce45:56
Tomasz KowalKat. M21 m-ce/ 5 open
48:11
Rafał ZawadzkiKat. M27 m-ce59:30
Tomasz TurekKat. M2
21 m-ce1:07:56
Stanisław KapłonKat. M34 m-ce1:16:19




30 km


Beata Dereń
Kat. Open5 m-ce3:29:58
Agata Dereń
Kat. K13 m-ce3:55:18




58 km


Piotr KnapikKat. M29 m-ce7:02:52
Jacek DudzikKat. M3
6 m-ce7:33:41
Kazimierz FąfrowiczKat. M3
8 m-ce8:23:37


10.06.2018 - Interferie Świeradów Półmaraton - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
3 m-ce2:02:21


09.06.2018 - VI Bieg Nyski - Nysa 10 km

Tomasz KowalKat. M3011 m-ce38:33
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
7 m-ce46:45


09.06.2018 - Żmigrodzki Bieg Smoka - Żmigród - 10 km

Beata DereńKat. K201 m-ce50:30
Agata Dereń
Kat. K20
2 m-ce53:07


03.06.2018 - 3 Półmaraton Riese - Głuszyca 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
4 m-ce3:00:56


03.06.2018 - 3 Bieg Liczyrzepy - Szczytna - 10 km

Patrycja LewandowskaKat. K305 m-ce54:05
Dorota TomeraKat. K40
5 m-ce1:04:28
Agnieszka ZajączkowskaKat. K20
6 m-ce1:04:58
Łukasz Marcjanek
Kat. M20
2 m-ce/ 2 open37:21
Tomasz KowalKat. M301 m-ce/ 5 open41:00
Adam WcisłoKat. M40
5 m-ce45:44
Rafał ZawadzkiKat. M406 m-ce46:53
Stanisław Zawadzki
Kat. M50
4 m-ce47:31
Tomasz TurekKat. M40
18 m-ce56:43
Stanisław KapłonKat. M604 m-ce59:08


02.06.2018 - Maraton Mazury - Gałkowo - 42,195 km

Beata DereńKat. K182 m-ce4:02:41
Agata Dereń
Kat. K18
3 m-ce4:27:26
Piotr Knapik
Kat. M408 m-ce3:35:04
Jerzy UliaszKat. M40
19 mce3:53:46


26.05.2018 - Bieg Bystrzycki- Bystrzyca Kłodzka - 22/10 km

22 km


Beata Dereń
Kat. K20
1 m-ce/ 3 open1:55:23
Agata DereńKat. K20
2 m-ce2:14:27
Piotr KnapikKat. M403 m-ce1:43:26
Ryszard NesterewiczKat. M601 m-ce
1:55:41
Dudzik JacekKat. M602 m-ce2:03:11
Adam WcisłoKat. M40
9 m-ce2:03:12




10 km


Patrycja Lewandowska
Kat. K304 m-ce52:54
Dorota Tomera
Kat. K405 m-ce1:01:26
Agnieszka ZajączkowskaKat. K205 m-ce1:05:48
Łukasz MarcjanekKat. M202 m-ce/ 2 open35:33
Tomasz KowalKat. M301 m-ce/ 4 open39:41
Michał WośKat. M20
5 m-ce42:42
Mateusz WysłobodzkiKat. M20
6 m-ce42:58
Stanisław ZawadzkiKat. M502 m-ce43:28
Rafał ZawadzkiKat. M402 m-ce45:47
Tomasz TurekKat. M40
6 m-ce50:43


20.05.2018 - Sztafeta 4x400 o Puchar Wójta Kłodzka - Jaszkowa Dolna

LKS Iskra Jaszkowa

4 m-ce


20.05.2018 - Bieg po Zdrowie - Polanica - 5 km

Agata DereńOpen K7 m-ce30:02
Dorota Tomera
Open K
17 m-ce36:06
Łukasz Marcjanek
Open1 m-ce21:04
Tomasz KowalOpen
5 mce21:42
Rafał Zawadzki
Open
16 m-ce25:31


13.05.2018 - Super Bieg - Polanica - 21/10 km

21 km


Beata Dereń
Kat. K20
3 m-ce1:58:22
Agata DereńKat. K20
5 m-ce2:05:18
Dudzik JacekKat. M603 m-ce
2:01:03
Kazimierz FąfrowiczKat. M604 m-ce2:06:51
Drużyna
4 m-ce




10 km


Dorota Tomera
Kat. K4011 m-ce1:05:52
Agnieszka ZajączkowskaKat. K2012 m-ce1:13:15
Łukasz MarcjanekKat. M202 m-ce/ 2 open38:07
Adam WcisłoKat. M404 m-ce44:51
Mateusz WysłobodzkiKat. M20
6 m-ce45:29
Stanisław ZawadzkiKat. M552 m-ce48:30
Rafał ZawadzkiKat. M409 m-ce50:21
Tomasz TurekKat. M40
26 m-ce57:21
Stanisław KapłonKat. M604 m-ce1:02:40
Drużyna
3 m-ce


06.05.2018 - 8 Półmaraton Opole - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
4 m-ce1:42:19


03.05.2018 - IV Kobierzycki Bieg z Konstytucją - 10/5 km

10 km


Beata Dereń
Kat. K20
1 m-ce49:12
Agata DereńKat. K20
5 m-ce53:47
Stanisław ZawadzkiKat. M503 m-ce43:25




5 km


Patrycja Lewandowska
Kat. K301 m-ce22:56
Dorota TomeraKat. K407 m-ce28:08



03.05.2018 - XX Krośnieński Bieg z Konstytucją - 7 km

Michał Woś
Open
41 m-ce28:14


01.05.2018 - XVII Maraton Jelcz-Laskowice - 42,195 km

Jerzy Uliasz
Kat. M40
6 m-ce3:10:32
Piotr KnapikKat. M40
8 m-ce3:15:34


28.04.2018 - IV Wiszeńska (za) Dyszka - Ligota Piękna - 10 km

Beata Dereń
Kat. K2
8 m-ce48:58


26.04.2018 - Igrzyska LZS - Roztoka - 3 km

Michał Woś
Open
3 m-ce10:12


22.04.2018 - 35 Vienna City Marathon - Wiedeń - 42,195 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
80 m-ce4:16:09


22.04.2018 - II Bieg Uliczny im. Grzegorz Fieta - Siedlec - 5 km

Piotr Knapik
Kat. M40
2 m-ce19:53


15.04.2018 - Bieg Kobiet Anita - Wrocław - 5 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K30-39
7 m-ce24:40
Agata DereńKat. K14-2920 m-ce27:19
Beata Dereń
Kat. K14-29
21 m-ce27:19
Dorota Tomera
Kat. K40-49
85 m-ce31:03


15.04.2018 - 11 PKO Poznań Półmaraton - Poznań - 21,097 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M18
22 m-ce1:19:39


14.04.2018 - Go Bieg z Fizjoterapią - Wrocław - 5 km

Dorota TomeraKat. K405 m-ce27:29


08.04.2018 - V Bieg Nasza Dycha - Gostyń - 10 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M20
5 m-ce/ 9 open36:14


07.04.2018 - VI Półmaraton Jeleniogórski - Jelenia Góra - 21,097 km

Stanisław Kapłon
Kat. M60
9 m-ce2:15:48


07.04.2018 - Extremalna Dwudziestka - Książ - 20 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce2:06:04


07.04.2018 - Sztafeta Górska Solo - Kudowa Zdrój - 73,3 km

Piotr KnapikKat. M4011 m-ce11:30:20
Jerzy Uliasz
Kat. M40
12 m-ce11:30:20
Jacek Dudzik
Kat. M60
2 m-ce13:27:24


24.03.2018 - 11 Półmaraton Ślężański - Sobótka - 21,097 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M25
17 m-ce1:20:19
Piotr KnapikKat. M4527 m-ce1:33:00
Jerzy Uliasz
Kat. M45
45 m-ce1:34:31
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
24 m-ce1:52:12


18.03.2018 - 2 Bieg Po Podkowę - Święcko - 10 km

Beata DereńKat. K204 m-ce59:29
Agata DereńKat. K20
5 m-ce1:04:07
Agnieszka ZajączkowskaKat. K20
7 m-ce1:18:30
Dorota TomeraKat. K404 m-ce1:39:20
Łukasz Marcjanek
Kat. M20
2 m-ce44:57
Tomasz KowalKat. M307 m-ce48:57
Mateusz WysłobockiKat. M20
3 m-ce50:31
Adam WcisłoKat. M40
11 m-ce51:07
Piotr KnapikKat. M4014 m-ce52:37
Stanisław Zawadzki
Kat. M50
2 m-ce53:30
Rafał Zawadzki
Kat. M40
19 m-ce53:50
Jacek DudzikKat. M60
2 m-ce59:10
Tomasz TurekKat. M40
28 m-ce1:04:15
Stanisław KapłonKat. M605 m-ce1:09:29


10.03.2018 - 5 Dziesiątka Wroactiv - Wrocław - 10 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M20
9 m-ce34:51
Piotr KnapikKat. M4043 m-ce40:37
Jerzy Uliasz
Kat. M40
58 m-ce41:43
Stanisław Zawadzki
Kat. M50
16 m-ce43:28


03.03.2018 - Bieg dla Hospicjum - Wrocław - 4,5 km

Łukasz Marcjanek
Kat. open
4 m-ce16:13


03.03.2018 - Citytrail - Wrocław - 5 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M20
7 m-ce17:13
Michał Woś
Kat. M20
17 m-ce18:53
Mateusz Wysłobocki
Kat. M20
29 m-ce20:58


25.02.2018 - Wrocławska Trzydziestka - Wrocław - 30 km

Jerzy Uliasz
Kat. M40
6 m-ce2:13:19
Piotr Knapik
Kat. M40
10 m-ce2:15:22
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce2:37:27


17.02.2018 - VIII Bieg Górski Leszno-Grzybowo - Leszno - 10 km

Łukasz Marcjanek
Kat. OPEN
7 m-ce42:11
Jerzy Uliasz
Kat. OPEN
195 m-ce58:20


17.02.2018 - 6 Cross Trzebnicki - Trzebnica - 10 km

Beata Dereń
Kat. K20
6 m-ce57:08
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
6 m-ce54:49


11.02.2018 - IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem - Władysławowo Puck - 10,9 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K30
12 m-ce54:05


04.02.2018 - 3 Bieg Karnawałowy - Wrocław - 10 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K30
3 m-ce46:46


03.02.2018 - Citytrail - Wrocław - 5 km

Łukasz Marcjanek
Kat. M20
9 m-ce17:30
Michał Woś
Kat. M20
24 m-ce19:20


14.01.2018 - Świdnicki Bieg Noworoczny - Świdnica - 10 km

Agata DereńKat. K205 m-ce52:40
Dorota TomeraKat. K4012 m-ce56:29
Jerzy UliaszKat. M40
3 m-ce43:03
Rafał Zawadzki
Kat. M40
17 m-ce46:19


13.01.2018 - Górski Półmaraton - Sobótka - 24 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
4 m-ce2:48:16


07.01.2018 - V Karnawałowy Bieg Górski "Pielgrzym 2018" - Góra Św. Anny - 4 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce21:20


06.01.2018 - Grand Prix CITY TRAIL - Wrocław - 5 km

Michał Woś
Kat. M20
24 m-ce20:10