SPONSORZY:

                      


Witamy serdecznie na stronie biegaczy górskich - LKS ISKRA JASZKOWA!


01.10.2017 - Pokonaj Twierdzę - Kłodzko - 21/10/5 km


21 km

Beata Dereń
Kat. K20
3 m-ce2:08:29
Agata DereńKat. K205 m-ce2:17:02
Jerzy UliaszKat. M40
1 m-ce/ 7 open1:42:30
Adam Wcisło
Kat. M40
2 m-ce/ 10 open1:43:57
Tomasz Kowal
Kat. M3010 m-ce1:50:49
Ryszard Nesterewicz
Kat. M602 m-ce1:56:47
Jacek Dudzik
Kat. M603 m-ce2:04:53
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M60
4 m-ce2:14:04
Stanisław Kapłon
Kat. M60
5 m-ce2:21:36

10 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K20
4 m-ce56:32
Michał Woś
Kat. M201 m-ce/ 4 open44:16
Stanisław ZawadzkiKat. M50
1 m-ce/ 9 open49:48

5 km

Tomasz Turek
Kat. M40
5 m-ce26:30

30.09.2017 - Terenowy Bieg Górski  - Wyszki - 8.6 km


Patrycja LewandowskaKat. K19-40
1 m-ce/ 1 open40:24
Jerzy UliaszKat. M41-603 m-ce/ 6 open35:05
Ryszard Nesterewicz
Kat. M61+1 m-ce40:36


24.09.2017 - I Otmuchowskie Grand Prix - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
3 m-ce43:01


23.09.2017 - Alpina Everest Run  - Lądek Zdrój - 8.848 km

Patrycja LewandowskaKat. K18-35
8 m-ce51:05


23.09.2017 - Grand Prix Powiatu ząbkowickiego 3xZ - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce46:49


17.09.2017 - VI Bieg Wzgórz Strzelińskich - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce45:08


16.09.2017 - Kaszubska Poniewierka - Sopot-Wieżyca - 30/100 km


30 km

Beata DereńKat. K
17 m-ce3:21:26
Agata Dereń
Kat. K
26 m-ce3:32:55

100 km

Jerzy UliaszKat. open
15 m-ce12:43:26
Piotr KnapikKat. open43 m-ce13:51:09


16.09.2017 - Garmin Ultra Race  - Radków - 53 km

Jacek DudzikKat. M-60
2 m-ce6:41:08
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M-60
4 m-ce
7:35:44


16.09.2017 - Bieg Marianny Orańskiej  - Kamieniec Ząbkowicki 


"10 km"

Patrycja Lewandowska
Kat. K open3 m-ce41:23
Michał WośKat. M-20
2 m-ce33:34
Adam Wcisło
Kat. M-40
3 m-ce
34:05
Tomasz KowalKat. M-30
3 m-ce
35:08
Stanisław ZawadzkiKat. M-50
1 m-ce38:11
Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce44:05
Dariusz Fuchs
Kat. M-50
8 m-ce49:05

"5 km"

Tomasz TurekKat. M-40
4 m-ce20:52


10.09.2017 - I Górska Dziesiątka  - Wałbrzych - 10 km

Michał WośKat. M-20
3 m-ce/ 4 open41:45
Adam Wcisło
Kat. M-40
2 m-ce
43:02


10.09.2017 - 35 Wrocław Maraton  - Wrocław - 42,195 km

Stanisław KapłonKat. M-60
135 m-ce4:47:07


09.09.2017 - 27 Bieg Solidarności  - Wrocław - 5 km

Patrycja LewandowskaKat. K-20
11 m-ce23:15
Dariusz Fuchs
Kat. M-50
42 m-ce
27:50


26.08.2017 - Letni Bieg Piastów  - Jakuszyce - 50 km

Agata DereńKat. K-20
2 m-ce5:56:01
Beata Dereń
Kat. K-20
3 m-ce
5:56:06
Jerzy UliaszKat. M-40
9 m-ce4:45:58
Piotr KnapikKat. M-40
15 m-ce4:59:14


26.08.2017 - Ząbkowicka 10  - Ząbkowice Śl. - 10 km

Patrycja LewandowskaKat. K-20
7 m-ce49:55
Michał Woś
Kat. M-20
8 m-ce
39:56


19.08.2017 - III Bieg Boguszyński  - Boguszyn - 5 km

Patrycja LewandowskaKat. OPEN
1 m-ce
Anna Kucmus-RapaczKat. OPEN


Michał Woś
Kat. OPEN
4 m-ce
Adam WcisłoKat. OPEN
5 m-ce
Ryszard NesterewiczKat. OPEN


Maciej UjwaryKat. OPEN


Dariusz FuchsKat. OPEN



13.08.2017 - 8 Bieg na Wielką Sowę  - Ludwikowice Kł. - 9,6 km

Agata DereńKat. K-20
9 m-ce1:05:17
Beata Dereń
Kat. K-20
10 m-ce
1:06:06
Patrycja LewandowskaKat. K-20
11 m-ce1:06:35
Anna Kucmus-RapaczKat. K-20
20 m-ce1:14:47
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K-20
27 m-ce1:25:11
Adam WcisłoKat. M-40
18 m-ce52:11
Tomasz KowalKat. M-30
24 m-ce56:25
Ryszard NesterewiczKat. M-60
7 m-ce58:06
Jacek DudzikKat. M-60
10 m-ce59:18
Norbert Kulawiak
Kat. M-40
47 m-ce1:01:25
Tomasz TurekKat. M-45
38 m-ce1:06:37
Stanisław KapłonKat. M-60
17 m-ce1:11:48
Dariusz FuchsKat. M-50
40 m-ce1:15:35


06.08.2017 - II Półmaraton Szlakiem RIESE - Głuszyca - 21 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
3 m-ce1:59:50


29.07.2017 - 27 Bieg Powstania Warszawskiego - Warszawa - 5 km

Norbert Kulawiak
Kat. M40
145 m-ce28:52


23.07.2017 - Trojak Trail - Lądek Zdrój - 10 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K20
10 m-ce1:11:55


23.07.2017 - 29 Bieg Homolan - Kudowa Zdrój - 10 km

Adam Wcisło
Kat. C-M
4 m-ce47:50


23.07.2017 - II Kalenica Półmaraton - Bielawa - 21/12 km


21 km

Jerzy UliaszKat. M40
10 m-ce2:01:43
Jacek Dudzik
Kat. M60
4 m-ce2:21:06
Stanisław Kapłon
Kat. M608 m-ce2:37:28

12 km

Stanisław ZawadzkiKat. M55
3 m-ce1:03:56
Ryszard NesterewiczKat. M602 m-ce1:06:38
Tomasz Turek
Kat. M40
21 m-ce1:17:39
Dariusz Fuchs
Kat. M50
8 m-ce1:19:01


15.07.2017 - Night 52 Ultralauf - Bretten /Niemcy/ - 52 km

Jerzy Uliasz
Kat. M45
2 m-ce/4 open4:12:23


08.07.2017 - Bieg na Jawornik - Złoty Stok - 21/9 km


21 km

Anna Kucmus-Rapacz
Kat. K204 m-ce2:31:09
Agnieszka ZajączkowskaKat. K205 m-ce2:36:15
Jerzy UliaszKat. M40
6 m-ce1:36:31
Tomasz Kowal
Kat. M30
11 m-ce1:42:42
Ryszard Nesterewicz
Kat. M603 m-ce1:56:06
Jacek Dudzik
Kat. M604 m-ce1:58:19
Maciej Ujwary
Kat. M3043 m-ce2:14:37
Stanisław Kapłon
Kat. M60
8 m-ce2:16:04

9 km

Patrycja LewandowskaKat. K20
1 m-ce48:05
Stanisław ZawadzkiKat. M502 m-ce41:46
Tomasz Turek
Kat. M40
10 m-ce46:40
Dariusz Fuchs
Kat. M50
4 m-ce54:25



02.07.2017 - III Bieg w Tarchałach Wielkich - Tarchały Wielkie - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. M4
9 m-ce41:08


01.07.2017 - 9 Ultra Maraton Karkonoski - Szklarska Poręba - 52 km

Piotr Knapik
Kat. M-40
27 m-ce6:34:24


01.07.2017 - 7 Bieg III Wież - Prusice - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. M-40
12 m-ce41:36


24.06.2017 - 4 Bieg o Zdunowskiego Kafla - Zduny - 5,75 km

Tomasz Kowal
Kat. M-30
3 m-ce/8 open23:56


18.06.2017 - IV Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kł. - 21 km


Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce2:07:16


17.06.2017 - IV Bieg Wierchami - Rytro - 58/30/11 km


58 km

Beata Dereń
Open
10 m-ce8:04:11
Agata DereńKat. K11 m-ce8:04:11
Jerzy UliaszOpen
4 m-ce5:40:28
Piotr Knapik
Kat. M2
19 m-ce6:57:51
Jacek Dudzik
Kat. M37 m-ce7:47:53

30 km

Hubert SobczakKat. M2
11 m-ce2:56:08
Tomasz KowalKat. M214 m-ce2:57:01

11 km

Patrycja LewandowskaOpen
3 m-ce1:05:46
Anna Kucmus-RapaczKat. K15 m-ce1:14:06
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K1
12 m-ce1:25:39
Małgorzata Sobczak
Kat. K223 m-ce1:28:41
Michał WośKat. M1
6 m-ce52:22
Adam WcisłoKat. M23 m-ce53:26
Tomasz Turek
Kat. M2
17 m-ce1:05:40
Maciej Ujwary
Kat. M2
23 m-ce1:08:53
Dariusz Fuchs
Kat. M310 m-ce1:16:12


11.06.2017 - V Bieg Nyski - Nysa - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
8 m-ce46:29


10.06.2017 - Cross Duathlon - Polanica

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-4
2 m-ce2:19:47


04.06.2017 - 2 Bieg Liczyrzepy  - Szczytna - 10 km

Agata DereńKat. K-20
1 m-ce55:58
Patrycja LewandowskaKat. K-20
2 m-ce56:13
Jerzy UliaszKat. M-40
4 m-ce44:01
Hubert SobczakKat. M-302 m-ce44:01
Adam WcisłoKat. M-40
5 m-ce45:30
Stanisław ZawadzkiKat. M-50
3 m-ce46:35
Tomasz KowalKat. M-30
5 m-ce46:47
Ryszard NesterewiczKat. M-60
3 m-ce50:17
Norbert KulawiakKat. M-40
10 m-ce52:54
Tomasz TurekKat. M-40
13 m-ce54:37
Stanisław KapłonKat. M-60
5 m-ce59:34
Dariusz FuchsKat. M-50
10 m-ce
1:02:02


27.05.2017 - Bieg na Festiwalu Twórczości Ludowej Dobrego Smaku - Jaszkowa Górna - 4,5 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K-OPEN
1 m-ce
Adam WcisłoKat. M-OPEN
1 m-ce



21.05.2017 - XXV Górski Bieg Śnieżnicki  - Międzygórze - 9,7 km

Beata DereńKat. K-2010 m-ce1:20:45
Agata DereńKat. K-20
12 m-ce1:26:21
Patrycja LewandowskaKat. K-20
14 m-ce1:34:27
Anna Kucmus-RapaczKat. K-20
15 m-ce1:41:08
Jerzy UliaszKat. M-40
7 m-ce1:03:21
Michał WośKat. M-2021 m-ce1:08:16
Adam WcisłoKat. M-40
12 m-ce1:10:26
Piotr Knapik
Kat. M-40
16 m-ce1:12:15
Stanisław ZawadzkiKat. M-50
6 m-ce1:12:31
Tomasz KowalKat. M-30
42 m-ce1:15:54
Jacek Dudzik
Kat. M-60
3 m-ce1:16:53
Ryszard NesterewiczKat. M-60
4 m-ce1:20:02
Kazimierz FąfrowiczKat. M-60
7 m-ce1:25:43
Tomasz TurekKat. M-40
38 m-ce1:26:49
Stanisław KapłonKat. M-60
9 m-ce1:31:52


14.05.2017 - Półmaraton Opole - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce1:45:20


08.05.2016 - Super Bieg - Polanica Zdrój - 21 km/ 10 km


21 km

Beata Dereń
Kat. K20
2 m-ce2:12:09
Hubert SobczakKat. M307 m-ce1:42:53
Jerzy UliaszKat. M40
6 m-ce1:43:10
Piotr Knapik
Kat. M40
14 m-ce1:57:26
Tomasz Kowal
Kat. M3019 m-ce2:02:17
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce
2:04:48
Kazimierz FąfrowiczKat. M604 m-ce2:22:20
Stanisław Kapłon
Kat. M60
6 m-ce2:28:52

10 km

Patrycja LewandowskaKat. K20
3 m-ce1:11:54
Anna Kucmus-RapaczKat. K206 m-ce1:18:51
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K20
7 m-ce1:26:34
Michał Woś
Kat. M202 m-ce/5 open50:07
Adam WcisłoKat. M40
7 m-ce55:17
Stanisław ZawdzkiKat. M553 m-ce57:37
Tomasz Turek
Kat. M40
25 m-ce1:08:50
Maciej Ujwary
Kat. M30
29 m-ce1:10:24
Dariusz Fuchs
Kat. M505 m-ce1:19:17

Drużynówka

LKS Iskra21km3 m-ce


03.05.2017 - 3 Kobierzycki Bieg z Konstytucją - Kobierzyce - 10 km/ 5 km


10 km

Agata Dereń
Kat. K20
8 m-ce53:04
Jerzy UliaszKat. M40
6 m-ce40:27
Ryszard Nesterewicz
Kat. M602 m-ce45:22

5 km

Michał Woś
Kat. M20
3 m-ce19:05


02.05.2017 - III Bieg Flagi Narodowej - Wołów - 10 km

Hubert Sobczak
Kat. M-30
5 m-ce39:46


02.05.2017 - 2 Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie - Witków - 26 km

Agata Dereń
Kat. K-20
2 m-ce2:41:40
Jacek DudzikKat. M-60
2 m-ce
2:29:36


23.04.2017 - Orlen Warsaw Marathon - Warszawa - 42,195 km

Ryszard RowszarKat. M-40
71 m-ce2:59:04
Hubert SobczakKat. M-30
245 m-ce3:13:22
Jerzy UliaszKat. M-40
262 m-ce3:18:25
Piotr Knapik
Kat. M-40
560 m-ce3:36:31


22.04.2017 - 9 Bieg Częstochowski - Częstochowa - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
5 m-ce47:05


09.04.2017 - Super Bieg - Miękinia - 21 km/ 10 km


21 km

Jerzy UliaszKat. M40
8 m-ce1:28:12

10 km

Agata Dereń
Kat. K20
8 m-ce51:43
Michał Woś
Kat. M20
6 m-ce39:41
Stanisław Zawadzki
Kat. M55
2 m-ce44:22


02.04.2017 - IV  Ostrowski ICE MAT Półmaraton  - Ostrów Wlkp. - 21,097 km

Jerzy UliaszKat. M-40
12 m-ce1:29:01
Piotr Knapik
Kat. M-40
29 m-ce1:37:32


01.04.2017 - Silver Run  - Bardo - 5/12 km

Patrycja LewandowskaKat. 12km K
6 m-ce1:35:03
Michał Woś
Kat. 5km open
4 m-ce20:59
Dariusz FuchsKat. 12km M27 m-ce1:32:11


25.03.2017 - 10 Półmaraton Ślężański - Sobótka - 21,097 km

Stanisław Kapłon
Kat. M-60
37 m-ce1:58:18


19.03.2017 - Bieg po Podkowę  - Święcko - 10 km

Beata DereńKat. K-203 m-ce56:38
Agata DereńKat. K-20
6 m-ce58:48
Patrycja LewandowskaKat. K-20
7 m-ce1:02:08
Anna Kucmus-RapaczKat. K-20
9 m-ce1:07:30
Agnieszka ZajączkowskaKat. K-20
10 m-ce1:11:57
Jerzy UliaszKat. M-40
5 m-ce46:08
Adam WcisłoKat. M-40
6 m-ce47:52
Tomasz KowalKat. M-30
10 m-ce49:49
Stanisław ZawadzkiKat. M-50
3 m-ce51:08
Piotr Knapik
Kat. M-40
15 m-ce54:45
Ryszard NesterewiczKat. M-60
3 m-ce56:22
Tomasz TurekKat. M-40
20 m-ce59:14
Maciej UjwaryKat. M-30
31 m-ce1:00:40
Stanisław KapłonKat. M-60
5 m-ce1:02:01


05.03.2017 - 4 Dziesiątka WROACTIV  - Wrocław - 10 km

Piotr Knapik
Kat. M-40
91 m-ce43:53


18.02.2017 - VII Bieg Górski  - Leszno-Grzybowo - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. Open
137 m-ce56:38


18.02.2017 - 5 Cross Trzebnicki - Trzebnica - 10 km

Beata DereńKat. K-206 m-ce57:22


12.02.2017 - Bieg Urodzinowy - Gdynia - 10 km

Patrycja LewandowskaKat. K-2090 m-ce53:03


04.02.2017 - II Bieg Koliby Łomnickiej - Łomnica k/Wałbrzycha - 14,5 km

Agata DereńKat. K-204 m-ce2:10:09
Jerzy Uliasz
Kat. M-40
2 m-ce1:40:20


29.01.2017 - Bieg Franciszka Pabla - bieg narciarski - 10 km


Stanisław ZawadzkiKat. M97 m-ce
1:00:01
Stanisław Kapłon
Kat. M10
7 m-ce1:02:59


07.01.2017 - Pielgrzym 2017 - IV Karnawałowe Biegi Górskie - Góra Św. Anny - 5 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce26:26