SPONSORZY:

                      


Witamy serdecznie na stronie biegaczy górskich - LKS ISKRA JASZKOWA!


31.12.2016 - 32 Uliczny Bieg Sylwestrowy 2016 - Trzebnica - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
18 m-ce46:56


10.12.2016 - V Charytatywny Bieg Mikołajkowy - Kędzierzyn-Koźle - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce45:50


04.12.2016 - Bieg Mikołajowy - Wrocław - 10 km

Patrycja Lewandowska
Kat. K-20
6 m-ce51:38
Agata Dereń
Kat. K-20
11 m-ce53:08
Jerzy Uliasz
Kat. M-40
9 m-ce40:29
Tomasz Kowal
Kat. M-20
9 m-ce41:42
Piotr Knapik
Kat. M-4014 m-ce44:19
Stanisław Zawadzki
Kat. M-50
9 m-ce45:19
Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
5 m-ce47:09
Jacek WcisłoKat. M-3032 m-ce51:55


19.11.2016 - Silver Run - Srebrna Góra

12 km:

Adam Wcisło
Kat. M
8 m-ce58:51
Michał Woś
Kat. M
16 m-ce1:07:39
Ryszard Nesterewicz
Kat. M
21 m-ce1:11:04
Tomasz Turek
Kat. M
41 m-ce1:21:23

21 km:

Beata Dereń
Kat. K
7 m-ce2:08:41
Agata Dereń
Kat. K
14 m-ce2:19:01
Stanisław KapłonKat. M
90 m-ce2:29:30

42 km:

Jerzy Uliasz
Kat. M
6 m-ce3:48:38
Piotr Knapik
Kat. M
40 m-ce4:40:08
Jacek DudzikKat. M
41 m-ce4:40:25


11.11.2016 - XXIII Bieg Niepodległości - Góra - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. M-40
6 m-ce39:07


11.11.2016 - V Bieg Niepodległości - Świerki - 10,4 km

Beata Dereń
Kat. K-20
3 m-ce1:02:49
Agata Dereń
Kat. K-20
4 m-ce1:06:36
Patrycja Lewandowska
Kat. K-20
7 m-ce1:11:32
Anna Kucmus
Kat. K-20
8 m-ce1:13:57
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K-20
9 m-ce1:21:27
Adam Wcisło
Kat. M-40
6 m-ce49:42
Tomasz Kowal
Kat. M-20
7 m-ce50:35
Stanisław Zawadzki
Kat. M-504 m-ce56:37
Jacek Dudzik
Kat. M-60
2 m-ce59:50
Jacek Wcisło
Kat. M-30
49m-ce1:04:28
Dariusz FuchsKat. M-508 m-ce1:11:01
Tomasz TurekKat. M-40
37 m-ce1:12:21
Maciej Ujwary
Kat. M-20
16 m-ce1:13:57


29.10.2016 - Sokolsky polmaraton - Kunvald - 21,096 km

Jerzy Uliasz
Kat. MB
3 m-ce1:31:32


23.10.2016 - IV Otwarty Bieg Uliczny "Lewin Biega" - Lewin Brzeski - 10,9 km

Jerzy Uliasz
Kat. M-40
10 m-ce44:27


22.10.2016 - 1 Paczkowska Dycha - Paczków - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
3 m-ce47:30


15.10.2016 - 3 Gogen Bieg Trzech Wzgórz - Wrocław - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
1 m-ce44:52


Super Bieg - klasyfikacja generalna całego cyklu

21 km

Agata DereńKat. K20
1 m-ce
Tomasz KowalKat. M206 m-ce
Jerzy UliaszKat. M40
5 m-ce
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce
Jacek Dudzik
Kat. M60
5 m-ce
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M60
6 m-ce
LKS Iskradrużynowo3 m-ce

10 km

Stanisław Kapłon
Kat. M60
6 m-ce

09.10.2016 - Super Bieg 4F Świeradów Run - Świeradów Zdrój - 15 km/ 10 km

15 km

Agata DereńKat. K20
3 m-ce
1:41:35
Adam Wcisło
Kat. M40
3 m-ce
1:14:49
Tomasz KowalKat. M203 m-ce1:15:07
Jerzy UliaszKat. M40
4 m-ce1:15:26
Jacek Dudzik
Kat. M60
1 m-ce1:25:05
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
3 m-ce1:28:33
Maciej Ujwary
Kat. M20
16 m-ce1:46:02
LKS Iskradrużynowo1 m-ce

10 km

Agnieszka Zajączkowska
Kat. K20
13 m-ce1:27:09
Stanisław Zawadzki
Kat. M50
7 m-ce1:06:01


02.10.2016 - I Bieg o Skarb Średzki - Środa Śląska - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce45:22


01.10.2016 - V Zawody o Puchar Jesieni - Wyszki k/ Bystrzycy Kłodzkiej - 8,6 km

Agata Dereń
Kat. K 19-40
4 m-ce49:34
Tomasz Kowal
Kat. M 19-40
2 m-ce36:46
Jerzy UliaszKat. M 41-60
1 m-ce38:05
Ryszard Nesterewicz
Kat. M 61+
1 m-ce43:16
Stanisław Kapłon
Kat. M 41-60
4 m-ce47:07
Tomasz Turek
Kat. M 41-60
5 m-ce47:23


01.10.2016 - I Górski Półmaraton Ślężański - Sobótka - 22 km

Knapik Piotr
Kat. M-40
18 m-ce2:25:36


25.09.2016 - Super Bieg III Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kł. - 21 km/ 10 km

21 km

Tomasz KowalKat. M203 m-ce1:45:26
Jerzy UliaszKat. M40
6 m-ce1:49:50
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
1 m-ce2:00:59
Piotr Knapik
Kat. M40
20 m-ce2:05:05
Jacek Dudzik
Kat. M60
3 m-ce2:05:32
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M60
5 m-ce2:15:34
LKS Iskradrużynowo2 m-ce

10 km

Beata Dereń
Kat. K20
2 m-ce58:27
Adam Wcisło
Kat. M40
3 m-ce47:44


18.09.2016 - Garmin Ultra Race - Radków - 24 km/ 9 km

24 km

Adam WcisłoKat. M403 m-ce2:16:47
Jerzy UliaszKat. M40
9 m-ce2:41:12
Jacek Dudzik
Kat. M60
1 m-ce2:46:35
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M60
2 m-ce3:00:40

9 km

Agata Dereń
Kat. K18
3 m-ce1:05:07
Patrycja LewandowskaKat. K18
5 m-ce
1:12:22
Anna KucmusKat. K18
6 m-ce
1:12:59
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce1:00:29
Stanisław Kapłon
Kat. M603 m-ce1:05:07
Dariusz Fuchs
Kat. M50
3 m-ce1:08:08


11.09.2016 - 34 PKO Wrocław Maraton - Wrocław - 42,195 km

Beata Dereń
Kat. K-20
52 m-ce4:18:24
Agata Dereń
Kat. K-20
104 m-ce5:03:36
Jerzy UliaszKat. M-40
63 m-ce3:29:05
Piotr Knapik
Kat. M-40
90 m-ce3:36:14
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M-60
77 m-ce4:48:02


11.09.2016 - IV Bieg Karpia - Milicz - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce46:49


03.09.2016 - II Bardzka Piąteczka - Bardo - 15/10/5 km

15 km

Tomasz Kowalopen1 m-ce1:14:42

10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M5
2 m-ce1:00:03


27.08.2016 - VII Bieg z Policją - Góra - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. M-40
19 m-ce45:16


27.08.2016 - Bieg Oborygena - Oborniki Śląskie - 10 km

Beata Dereń
Kat. K-20
7 m-ce54:42


27.08.2016 - Ząbkowicka 10 - Ząbkowice Śląskie - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce46:48


21.08.2016 - XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
5 m-ce1:42:57


16.08.2016 - Bieg do Pani Fatimskiej - Oleśnica - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
11 m-ce54:04


14.08.2016 - 7 Bieg na Wielką Sowę - MP Weteranów - Ludwikowice Kłodzkie - 9,6 km

Beata Dereń
Kat. K-20
8 m-ce1:05:00
Agata Dereń
Kat. K-20
11 m-ce1:09:59
Anna Kucmus
Kat. K-20
19 m-ce1:16:33
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K-20
24 m-ce1:21:24
Tomasz Kowal
Kat. M-20
18 m-ce52:55
Adam Wcisło
Kat. M-4013 m-ce54:27
Norbert Kulawiak
Kat. M-40
24 m-ce58:07
Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
7 m-ce1:01:16
Maciej UjwaryKat. M-2043 m-ce1:02:40
Tomasz TurekKat. M-45
26 m-ce1:07:21


06.08.2016 - IV Półmaraton Stolema - Wdzydze - 21 km

Piotr Knapik
Kat. M-40
22 m-ce1:35:44


30.07.2016 - Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - Międzygórze - 9,5 km

Agata Dereń
Seniorki14 m-ce1:24:47
Jerzy Uliasz
Seniorzy31 m-ce1:04:19
Ryszard Nesterewicz
Seniorzy
56 m-ce1:20:44


24.07.2016 - Super Bieg - Bielawa - 21 km/ 10 km

21 km

Agata DereńKat. K205 m-ce2:37:03
Jerzy UliaszKat. M40
4 m-ce1:49:18
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
3 m-ce2:22:58
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M60
5 m-ce2:27:47

10 km

Stanisław Kapłon
Kat. M60
5 m-ce1:15:49
Tomasz Turek
Kat. M40
21 m-ce1:29:23


17.07.2016 - XXVIII Ogólnopolski Bieg HOMOLAN - Kudowa-Zdrój - 15 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
1 m-ce1:09:21


09.07.2016 - Bieg na Jawornik - Złoty Stok - 21 km/ 10 km

21 km

Beata Dereń
Kat. K20
2 m-ce/ 2 open K1:52:28
Agata DereńKat. K203 m-ce2:05:11
Jerzy UliaszKat. M40
4 m-ce1:33:35
Hubert SobczakKat. M20
3 m-ce1:37:32
Tomasz Kowal
Kat. M204 m-ce1:38:42
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
2 m-ce
1:51:59
Jacek DudzikKat. M603 m-ce1:57:38
Stanisław Kapłon
Kat. M604 m-ce2:08:09

10 km

Agnieszka Zajączkowska
Kat. K
18 m-ce1:06:05
Adam Wcisło
Kat. M2 m-ce0:43:10
Tomasz Turek
Kat. M
34 m-ce0:59:30


25.06.2016 - I Bieg Liczyrzepy - Szczytna - 10 km

Agata Dereń
Kat. K-20
5 m-ce58:16
Jerzy Uliasz
Kat. M-40
2 m-ce/ 6 open42:08


19.06.2016 - Super Bieg - Wisła - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce2:13:24


18.06.2016 - III Bieg Wierchami - Rytro

11 km:

Anna Kucmus
Kat. K1
6 m-ce1:20:38
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K1
7 m-ce1:26:01
Michał WośKat. M1
3 m-ce/ 6 open0:57:06
Tomasz Turek
Kat. M2
9 m-ce1:11:11

30 km:

Beata Dereń
Kat. K1
2 m-ce3:26:29
Agata Dereń
Kat. K1
4 m-ce4:09:42
Tomasz KowalKat. M1
9 m-ce3:32:27
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M3
10 m-ce3:54:42
Maciej Ujwary
Kat. M1
16 m-ce4:09:42

50 km:

Jerzy Uliasz
Kat. M2
6 m-ce/ 7 open5:18:04
Piotr Knapik
Kat. M2
29 m-ce6:13:44
Jacek DudzikKat. M3
3 m-ce6:22:40


18.06.2016 - 4 Nocny Półmaraton Wrocław - 21,097 km

Józef Brandenburg
Kat. M-605 m-ce1:30:52
Stanisław Kapłon
Kat. M-60
64 m-ce1:55:20

12.06.2016 - II Bieg do Serca - Kłodzko - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-601 m-ce46:47
Stanisław Kapłon
Kat. M-60
2 m-ce52:02


11.06.2016 - 5 Mróz Śrem Półmaraton - 21,097 km

Jerzy Uliasz
Kat. M-406 m-ce1:27:29
Józef Brandenburg
Kat. M-60
2 m-ce1:28:42


11.06.2016 - Super Bieg - Świeradów Zdrój - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce2:01:15


28.05.2016 - 2 Górski Bieg Muflona - Duszniki Zdrój - 16 km

Agnieszka Zajączkowska
Kat. K2
6 m-ce1:44:18
Tomasz Kowal
Kat. M1
2 m-ce/ 7 open1:07:16
Ryszard NesterewiczKat. M5
1 m-ce1:16:59
Stanisław Zawdzki
Kat. M4
3 m-ce1:17:29
Tomasz Turek
Kat. M3
8 m-ce1:28:56
Maciej Ujwary
Kat. M1
6 m-ce1:30:56


27.05.2016 - XIII Bieg Rzeźnika - Cisna - 82 km

Piotr Knapik

639 m-ce15:57:40

22.05.2016 - 3. Półmaraton Górski - Jedlina-Zdrój - 23 km

Beata Dereń
Kat. K-20
5 m-ce2:34:15
Agata Dereń
Kat. K-20
14 m-ce2:53:37
Jerzy UliaszKat. M-40
2 m-ce/ 13 open1:56:30
Adam Wcisło
Kat. M-40
32 m-ce2:18:05
Jacek Dudzik
Kat. M-60
1 m-ce2:23:01
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M-60
3 m-ce2:41:49
Stanisław Kapłon
Kat. M-60
6 m-ce2:48:57

22.05.2016 - Super Bieg - Zdzieszowice - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce1:52:48


08.05.2016 - Super Bieg - Polanica Zdrój - 21 km/ 10 km

21 km

Beata Dereń
Kat. K20
2 m-ce2:06:23
Agata DereńKat. K204 m-ce2:10:55
Jerzy UliaszKat. M40
2 m-ce1:38:10
Adam Wcisło
Kat. M40
3 m-ce1:44:00
Tomasz Kowal
Kat. M202 m-ce1:44:41
Piotr Knapik
Kat. M40
4 m-ce
1:51:33
Jacek DudzikKat. M601 m-ce1:52:39
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M60
3 m-ce2:03:11
Ryszard Nesterewicz
Kat. M60
4 m-ce2:10:33

10 km

Anna KucmusKat. K204 m-ce1:10:46
Agnieszka Zajączkowska
Kat. K20
7 m-ce1:16:16
Michał Woś
Kat. M203 m-ce53:02
Stanisław ZawdzkiKat. M506 m-ce1:01:11
Maciej Ujwary
Kat. M20
12 m-ce1:04:43
Tomasz Turek
Kat. M40
6 m-ce1:04:48
Stanisław Kapłon
Kat. M603 m-ce1:09:04

Drużynówka

LKS Iskra21km1 m-ce
LKS Iskra
10km
3 m-ce


01.05.2016 - Super Bieg - IV Półmaraton Jeleniogórski - Jelenia Góra - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
2 m-ce1:42:35


24.04.2016 - Orlen Warsaw Marathon - Warszawa - 42,195 km

Beata Dereń
Kat. K-18
76 m-ce3:53:56
Agata Dereń
Kat. K-18
157 m-ce4:32:49
Jerzy UliaszKat. M-40
222 m-ce3:12:40
Ryszard Rowszar
Kat. M-40
270 m-ce3:15:12
Piotr Knapik
Kat. M-40
319 m-ce3:18:04

23.04.2016 - Bieg na Zamek Grodno - 7,5 km

Adam Wcisło
Kat. M-40
8 m-ce36:48


17.04.2016 - Super Bieg - Miękinia - 21,097 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
3 m-ce1:42:10


16.04.2016 - Silver Run - Srebrna Góra - 21 km/ 12 km

21 km

Agata Dereń
Kat. K2
2 m-ce2:12:49
Tomasz KowalKat. M22 m-ce1:42:14
Maciej UjwaryKat. M2
6 m-ce2:16:25
Jerzy Uliasz
Kat. M4
3 m-ce /8 open/1:36:38
Adam Wcisło
Kat. M44 m-ce1:41:31
Norbert Kulawiak
Kat. M4
16 m-ce
2:09:11
Kazimierz Fąfrowicz
Kat. M5
7 m-ce2:07:52

12 km

Agnieszka ZajączkowskaKat. K27 m-ce1:24:31
Tomasz Turek
Kat. M4
5 m-ce1:09:23
Stanisław Kapłon
Kat. M52 m-ce1:15:28

Drużynówka

LKS Iskra
1 m-ce


10.04.2016 - Bieg Bitwy Pod Legnicą 1241 - Legnica - 21,097 km

Jerzy Uliasz
Kat. M-40
8 m-ce1:28:55


19.03.2016 - 9 Panas Półmaraton Ślężański - Sobótka - 21,097 km

Beata Dereń
Kat. K-18
12 m-ce1:47:35
Agata Dereń
Kat. K-25
66 m-ce2:00:02
Ryszard RowszarKat. M-40
25 m-ce1:27:33
Piotr Knapik
Kat. M-40
94 m-ce1:36:09
Adam Wcisło
Kat. M-40
187 m-ce1:41:08
Jerzy UliaszKat. M-45
21 m-ce1:29:13
Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
21 m-ce1:48:41
Stanisław Kapłon
Kat. M-60
64 m-ce2:13:50


19.03.2016 - Silver Run Bardo - 12 km

Tomasz Kowal
Open10 m-ce1:02:15
Jacek Dudzik
Open
27 m-ce1:11:26
Norbert Kulawiak
Open
30 m-ce1:14:04
Tomasz Turek
Open
33 m-ce1:16:14
Kazimierz Fąfrowicz
Open
41 m-ce1:19:54

Drużynówka

LKS Iskra
1 m-ce


13.03.2016 - 3 Dziesiątka Wroactiv - Wrocław - 10 km

Beata Dereń
Kat. K-20
25 m-ce48:30
Jerzy Uliasz
Kat. M-40
35 m-ce40:28
Piotr Knapik
Kat. M-40
56 m-ce42:03


28.02.2016 - Wrocławska Trzydziestka - Wrocław - 30 km

Piotr Knapik
Kat. M-40
17 m-ce2:21:25


20.02.2016 - IV Cross Trzebnicki - Trzebnica - 10 km

Beata Dereń
Kat. K-20
10 m-ce55:41


20.02.2016 - Bieg Górski - Leszno-Grzybowo - 10 km

Jerzy Uliasz
Kat. open
44 m-ce43:55


06.02.2016 - Bieg Karnawałowy - Wrocław - 10 km

Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
3 m-ce48:31


24.01.2016 - Salomon Nordic Sunday - Duszniki Zdrój - 10 km

Stanisław Kapłon
Kat. M6
6 m-ce49:37


16.01.2016 - Górski Zimowy Maraton Ślężański - Sobótka - 43 km/ 24 km

24 km

Beata Dereń
Kat. K-20
4 m-ce2:29:09
Agata DereńKat. K-20
9 m-ce2:46:57
Norbert KulawiakKat. M-40
61 m-ce2:54:40
Tomasz Turek
Kat. M-40
78 m-ce3:17:32
Ryszard Nesterewicz
Kat. M-60
1 m-ce2:32:46
Stanisław Kapłon
Kat. M-60
3 m-ce2:54:02

43 km

Jerzy UliaszKat. M-40
7 m-ce4:07:53
Piotr Knapik 
Kat. M-40
14 m-ce4:30:26
Jacek Dudzik 
Kat. M-60
3 m-ce4:52:36
Kazimierz Fąfrowicz 
Kat. M-60
5 m-ce5:13:12